Hiina meditsiinialane konsultatsioon

Me kõik kulgeme läbi elutsükli luues mälestust sellest. Milline see saab olema on igaühe teha. Minu elu on punase joonena läbinud igikestev õpe, algselt insenerikutse Tallinna Polütehnilisest Instituudist, seejärel ärijuhtimise magistrikraad Tartu Ülikoolist, majandusteaduste doktorikraad Tallinn Tehnikaülikoolist ja lõpuks hiina meditsiini terapeudi kutse Tervise Alkeemiast.
Huvi hiina meditsiini vastu tekkis mul seoses oma tervise järsu halvenemisega. Olen sügavalt tänulik Lääne meditsiini arstidele, kes vajalike operatsioonidega minu põhiprobleemidele lahendused tagasid, kuid järelmõjude ja taastumisega tuli endal tegeleda. Nii jõudsingi hiina meditsiini koolitustele, kus õpetajateks imelised doktorid Rene Bürkland ja Salustino Wong.
Kolme aasta õpingute jooksul olen sooritanud edukalt vajalikud eksamid hiina meditsiini teoreetiliste aluste, diagnostika, kanalite-meridiaanide ja akupressuuri kohta. Täiendavalt eeltoodule läbisin koolitused inimanatoomiast, moksa-, ja armiteraapiast, Tan süsteemi kasutamise põhimõtetest ja algteadmised Qi Gongist, Shindo ’st, hingamise kunstist.
Lisaks olen osalenud oma õpetajate vaatluspraktika käigus patsientide anamneesi aruteludel ja ravi määramisel ning isiklikult konsulteerinud patsientide haiguslugusid.
Järgnevad 3 aastat pühendun spetsialiseerumisele, st taimeteraapiale kuulsa Hiina professori dr Salustino Wong juhendamisel. Nende õpingute kõrvalt olen kogu hinge, teadmiste ja kogemustega valmis abistama neid, kes on oma eluteel tervist kimbutama hakanud probleemidega jõudnud nn „risteele“ ja ei oska leida õiget suunda, kuidas kallist vara taastada ja tervena püsida.
Pulssi lugedes, keelt vaadates, kehal kuumi, külmi, pinges piirkondi tuvastades on võimalik iga inimese tervislik seisund kindlaks teha.
Keha ei valeta ega varja oma muresid.
Tule julgelt, leia tee püsivalt terve tervise juurde!

juri

Jüri Kleesmaa

telefon 5066357
pentagra@datanet.ee

Diagnostika koosneb:

  1. Vaatlus – hinnatakse inimese tervislikku seisundit vaatluse teel.
  2. Küsitlus – saada haiguse tekke kohta infot, analüüsida keha märke, sümptomeid, mida keha edastab.
  3. Palpatsioon – keha kompamine, millega hinnata keha erinevate piirkondade olukorda, näiteks hüpokondrium, epigastrium, lihaskõõlused jne.
  4. Keele diagnostika.
  5. Pulsi diagnostika.
  6. Diagnoosi määramine.
  7. Vajadusel moksa, laser-moksa, moksa-lamp, moksa-sigarid, moksa-karp jne.
  8. Hiina meditsiini taimesegud.

Küsimuste korral Jüri telefon 5066357

Registreerimine vastuvõtule kolmapäeviti ja laupäeviti kella 10-17:00 telefonidel 677 7804 ja 50 944 94

Siiri Leinatamm Ilusalong aadressil Pärnu mnt. 401, Tallinn, 10914, Harju maakond, Eesti.

Meie juurde saab mugavalt ka ühistranspordiga.
Lähimad peatused on Värsi (buss nr 27), Sireli (buss nr 10 ja 20) ja Raba (buss nr 18 ja 14).
Rongiga tulles peatus Pääsküla.

asukoht

Võtke meiega ühendust!