Meist

Meie ettevõttest

Pentagra OÜ on asutatud aastal 1993. Firma põhineb 100% Eesti kapitalil. Aastate jooksul on tegevusvaldkonnad muutunud, kuid peamiseks tegevussuunaks on jäänud akustiliste puhastusseadmete müük, st firma Kockum Soniks esindus Eestis, Lätis, Leedus ja Ukrainas. KOCKUM SONICS alustas oma tegevust aastast 1870. Tänapäeval on ta üks juhtivaid firmasid maailmas katelde küttepindade akustiliste puhastusseadmete tootjana. Üle maailma on neid seadmeid kateldele paigaldatud rohkem kui 40 000 ühikut ning Balti Vabariikides üle kuuekümne seadme nagu näiteks katlatüüpidele DKVR, PTVM, DE, KVGM, TGME. Peale akustiliste puhastusseadmete toodab Kockum Sonics ka laevade udusireene, kaubalaevade lossimisprogramme, häiresüsteeme nii tööstuse kui ka elanikkonna kaitseks ning mahutite vedeliknivoo mõõtesüsteeme.

Viimasel ajal on Pentagra tegevusvaldkondadele lisandunud energiatehnoloogilised konsultatsioonid, energia- ja ressursiauditite tegemine, finantsmajanduslikud analüüsid ja hiina meditsiinialane konsultatsioon.

Pentagra OÜ on registreeritud aadressil Kastani 16B-2, Tallinn 10912, Eesti. Firma tegevust juhib juhatuse liige Jüri Kleesmaa, kellele 2011 aastal omistati Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna poolt majandusteaduste doktorikraad (PhD) ja Tervise Alkeemia poolt pärast edukat hiina meditsiinialase koolituse läbimist hiina meditsiini terapeudi kutse.

Varasemalt omandas Jüri Kleesmaa Tallinna Polütehnilises Instituudis aastal 1977 soojusenergeetiku kutse ja aastal 2002 ärijuhtimise magistrikraadi Tartu Ülikoolis. Täiendavalt on Jüri Kleesmaa Eesti Soojustehnikute Seltsi liige, volikogu liige, omab volitatud soojusenergeetikainseneri kutset soojusmajanduse ja kütuste alal (tase 8). Jüri Kleesmaa osales 2006.a kasvuhoonegaaside juhtaudiitorite kursusel Ühendkuningriigis ja omandas juhtaudiitori kutse. 2017.a läbis Jüri Kleesmaa ka energia- ja ressursitõhususe audiitorite täiendkoolituse.

Soovite hakata meie koostööpartneriks?